Mówi się czasem, że podczas doświadczenia psychodelicznego można przeżyć rok terapii w jeden dzień. Psychodeliki otwierają, pomagają zajrzeć w najgłębsze zakamarki świadomości, poczuć skrywane emocje. Niestety wiele osób zapomina, że najważniejsza praca jest do wykonania dopiero po zakończonej podróży.

W kolejnym odcinku z serii “Słowotok” o tym, co zrobić po tripie i jak zintegrować doświadczenie psychodeliczne ze swoim codziennym życiem, dlaczego jest to tak ważne i jak może nam w tym pomóc specjalista, rozmawiam z Izabelą Jung, psychologiem i psychoterapeutą.

Od ponad 10-ciu lat prowadzi ona konsultacje i terapię online (i nie tylko) pracując z Polakami mieszkającymi na całym świecie. Skończyła Psychologię na Uniwersytecie K. Wyszyńskiego w Warszawie i Seksuologię kliniczną na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

Jest psychologiem o tyle nietypowym, że łączy akademickie wykształcenie z dużą otwartością na tematy, które klasycznej psychologii i psychoterapii mocno się wymykają, a którymi są duchowość, praca z energiami, poszerzone stany świadomości.

Od kilku lat współpracuje z kilkoma ośrodkami organizującymi ceremonie m.in. z ayahuaską, pomagając uczestnikom np. w integracji doświadczeń psychodelicznych.

Udostępnij