CECF czyli Central European Cannabis Forum to nowa inicjatywa na polskim rynku ukierunkowana na rozwój ekosystemu wokół medycznej marihuany. Połączenie konferencji oraz networkingu ma na celu budowanie międzynarodowej społeczności oraz biznesów konopnych.

Wydarzenie odbędzie się 22 i 23 października 2019 w Warszawie. W sercu Polski spotkają się firmy, liderzy, inwestorzy, dystrybutorzy, prawnicy, medyczni praktycy oraz uznane w środowisku nazwiska, które poprowadzą pierwsze tego rodzaju wydarzenie w środkowej Europie.

Wśród wykładowców są m.in. Peter Homberg, Marguerite Arnold, Piotr Marzec (Liroy), Dorota Gudaniec, Maciej Kowalski, Alicja Bińkowska, dr Marek Bachański czy dr n. med. Dorota Rogowska-Szadkowska.

Na evencie przewidzianych jest 500 gości. Program wydarzenia jest ukierunkowany na dyskusje wobec aktualnej sytuacji wokół rynku konopnego w Polsce i na świecie, potencjalnych dróg rozwoju branży, czy sytuacji prawnej pacjenta. Ważnym aspektem jest również legalizacja marihuany, a co za tym idzie przyszłościowa uprawa czy import medycznej marihuany.

Jeśli poszukujesz międzynarodowych kontaktów, możliwości rozwoju swojego biznesu lub chcesz zainwestować w przemysł konopny – ta konferencja jest dla Ciebie.

Central European Cannabis Forum: 22 i 23 października 2019.

Sprawdź pełny program wydarzenia. 

Strona organizatora
Zakup biletów

Udostępnij

To może Cię zainteresować

Koronawirus a narkotyki – 15 zasad bezpieczeństwa podczas pandemii

Tematem koronawirusa żyjemy praktycznie wszyscy. Pojawia się wokół niego sporo fake newsów…